تبلیغات
FIFAmagazine - نبرد با فوتبال كثیف در انگلیس
FIFAmagazine

مسابقه ارتباط با ما مسابقه

منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
به نظر شما کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر ایران می شه؟


Our Yahoo IDs


آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ
لینك به ما / سایت های مرتبط
لینك به ما


سایت های مرتبط

ساعت و تاریخ
آمار وبلاگ
آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

افراد آنلاین :

ایجاد صفحه : - ثانیه
سه شنبه 25 تیر 1387
نبرد با فوتبال كثیف در انگلیس

نبرد با فوتبال كثیف در انگلیس


پلیس انگلیس در انتظار چراغ سبز برای آغاز تحقیقات درباره اتهام‌های فساد در فوتبال این كشور است كه هفته گذشته از سوی سرویس پیگرد سلطنتی (CPS) انگلیس مطرح شد.

پلیس لندن دو سال است كه تحقیقاتی را درباره پول‌شویی و تقلب در فوتبال انگلیس آغاز كرده كه رسانه‌های این كشور این پرونده را نقل و انتقالات غیر قانونی نامگذاری كرده‌اند.

یكی از سخنگویان شهر لندن در همین رابطه اظهار كرد: پرونده‌ای در این زمینه به سرویس پیگرد سلطنتی فرستاده شده و در حال حاضر از این نهاد انتظار می‌رود در این باره تصمیم‌گیری كند.

"هری ردنپ" سرمربی پورتسموث یكی از نام آورترین افراد در میان متهمین است كه در ماه نوامبر منزل وی به صورت غیر قانونی مورد تفتیش قرار گرفت تا شاید به حساب‌های مشكوك او دسترسی حاصل شود.

پیتر استوری، مدیر اجرایی پورتسموث نیز با اتهام‌هایی مواجه است. دیوید سالیوان و كارن بردی از تیم بیربنگام سیتی، میلان مانداریچ رییس باشگاه لستر سیتی، ویلی مك كی از مدیر برنامه‌های مشهور و اندی فایه مدافع چارلتون اتلتیك از دیگر متهمان این پرونده هستند.

روند پیگیری این پرونده انتقادهای بسیاری را هم متوجه متهامان و هم رسانه‌ها كرده است. رسانه‌های انگلیس به دلیل اینكه اتهامات را پیش از تایید شدن از سوی سرویس پیگرد سلطنتی مطرح كرده‌اند، مورد انتقاد هستند.

پلیس نیز منتظر اجازه برای انجام بازداشت‌هایی در این زمینه است. مشخص نیست كه CPS چه مدت برای تصمیم‌گیری درمورد این پرونده وقت صرف خواهد كرد و تصمیم نهایی در این زمینه چه زمانی اعلام خواهد شد.


نوشته شده توسط سهراب و آرش ساعت 10:07 ق.ظ موضوع مطلب :‌ لیگ برتر (انگلیس) ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()

مطالب پیشین
مسابقه
نام این شهر ....... است

شما عزیزان جهت شرکت در مسابقه می بایست جواب صحیح را به آدرس های زیر ارسال نمایید

به دلیل بازسازی مجدد وبلاگ تا چند روز دیگر مسابقه نخواهیم داشت