تبلیغات
FIFAmagazine - دوری طولانی مدت خلیلی از فوتبال
FIFAmagazine

مسابقه ارتباط با ما مسابقه

منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
به نظر شما کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر ایران می شه؟


Our Yahoo IDs


آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ
لینك به ما / سایت های مرتبط
لینك به ما


سایت های مرتبط

ساعت و تاریخ
آمار وبلاگ
آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

افراد آنلاین :

ایجاد صفحه : - ثانیه
چهارشنبه 2 مرداد 1387
دوری طولانی مدت خلیلی از فوتبال

دوری طولانی مدت خلیلی از فوتبال


The image “http://www.zendegifootball.com/IMages1/khalili%202.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

پزشك تیم فوتبال پرسپولیس گفت: محسن خلیلی تا هشت‌ماه دیگر نمی‌تواند، شرایط بازی را پیدا كند.

دكتر فرید زرینه پیرامون مصدومیت محسن خلیلی، اظهار كرد: پاره شدن رباط صلیبی، لزوما به مرور اتفاق نمی‌افتد و این مصدومیت می‌تواند به طور ناگهانی هم رخ دهد. تا جایی كه می‌دانم، شروع آسیب‌دیدگی خلیلی از ناحیه رباط صلیبی، در دیدار تیم ملی مقابل سوریه آغاز و پیشرفت ۳۰ درصدی داشته است؛ اما به گفته خودش توجه لازم را نسبت به این موضوع نداشته كه در نهایت براثر برخوردی كه در اردوی تیم ملی در اسپانیا با یكی از بازیكنان داشته، دچار پاره‌گی رباط صلیبی پایش به طور كامل می‌شود.

وی افزود: خلیلی پس از ۲۸ اردیبهشت‌ماه كه از كادر پرسپولیس جدا شد، هیچ مصدومیتی نداشته و من می‌توانم این مساله را با دلیل و مدرك، ثابت كنم. مصدومیت خلیلی در جریان حضورش در تیم ملی بوده كه معتقدم اشتباه او عدم اطلاع‌رسانی و كم‌توجهی به این آسیب‌دیدگی ۳۰ درصدی پس از بازی مقابل تیم سوریه بوده است.

زرینه در پیش‌بینی خود از زمان بازگشت خلیلی به تركیب تیم پرسپولیس گفت: اینكه گفته می‌شود خلیلی تا شش‌ماه دیگر نمی‌تواند در تركیب تیم بازی كند، تنها اظهارنظر پزشكان و جراحان است؛ شاید مصدومیت خلیلی پس از شش‌ماه به پایان برسد، اما او پس از این مدت تنها می‌تواند در تمرینات شركت كند و به هیچ وجه شرایط حضور در یك مسابقه را حداقل تا هشت‌ماه آینده نخواهد داشت.

وی افزود: بازیكنی كه در تمرینات گروهی حاضر می‌شود، از حفاظت همه‌جانبه سایر بازیكنان برخوردار می‌شود تا مجددا دچار آسیب‌دیدگی نشده و هرچه سریعتر بهبود یابد؛ همچنین او می‌تواند مدتی تمرین كند، مدتی بایستد و هر زمان بخواهد تمریناتش را پایان دهد اما این وضعیت در جریان یك بازی رسمی و سنگین وجود نخواهد داشت، لذا فكر می‌كنم خلیلی هرچقدر هم شرایط بهبودی را سریع طی كند، باز هم تا اسفندماه جاری شرایط بازی را پیدا نمی‌كند.

زرینه همچنین درباره آخرین وضعیت مهدی واعظی، نیز تصریح كرد: مصدومیت واعظی به پایان رسیده و او فقط تا سه روز دیگر به طور اختصاصی زیرنظر من، كار می‌كند؛ به طور طبیعی او پس از این چند روز به تمرینات گروهی تیم ملحق خواهد شد.

وی افزود: از نظر من واعظی در مدت زمان باقی مانده تا پیش از مسابقات لیگ، نمی‌تواند آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات پیدا كند؛ زیرا یك گلر، حداقل به دو هفته زمان برای انجام تمرینات سنگین و مدام نیاز دارد تا به حداقل آمادگی برای حضور در تركیب اصلی تیم برسد. در مجموع این مربیان تیم هستند كه درباره انتخاب گلر اصلی تیم در هر مسابقه تصمیم‌ می‌گیرند.


نوشته شده توسط سهراب و آرش ساعت 02:07 ق.ظ موضوع مطلب :‌ لیگ برتر (ایران) ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()

مطالب پیشین
مسابقه
نام این شهر ....... است

شما عزیزان جهت شرکت در مسابقه می بایست جواب صحیح را به آدرس های زیر ارسال نمایید

به دلیل بازسازی مجدد وبلاگ تا چند روز دیگر مسابقه نخواهیم داشت