تبلیغات
FIFAmagazine - تیم‌های میلیاردی هم از پیش قهرمان نیستند
FIFAmagazine

مسابقه ارتباط با ما مسابقه

منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
به نظر شما کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر ایران می شه؟


Our Yahoo IDs


آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ
لینك به ما / سایت های مرتبط
لینك به ما


سایت های مرتبط

ساعت و تاریخ
آمار وبلاگ
آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

افراد آنلاین :

ایجاد صفحه : - ثانیه
شنبه 29 تیر 1387
تیم‌های میلیاردی هم از پیش قهرمان نیستند

تیم‌های میلیاردی هم از پیش قهرمان نیستند


The image “http://www.tandorost.com/khabar/steghahvaz.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

کریم بوستانی مربی استقلال اهوازگفت :سیاست امسال ما جوان‌گرایی و بومی‌گرایی‌ است بازیکنان غیربومی با مطرح شدن ازتیم جدا می‌شوند.

 

کریم بوستانى گفت: در فصل گذشته بیشتر بازیکنان تیم استقلال اهواز را بازیکنان غیربومى تشکیل می‌دادند و امسال باشگاه تصمیم گرفت که بیش از 50 درصد بازیکنان تیم، بومى باشند و این سیاست می‌تواند باعث ایجاد انگیزه در میان فوتبالیست‌هاى جوان خوزستانى شود.

مربى تیم فوتبال استقلال اهواز در گفت و گو با خبرنگار ورزشى ایسنا در خوزستان اظهار کرد: در سال گذشته اکثر بازیکنان تیم استقلال اهواز غیربومى بودند و تنها على حمودی، رضا طاهرى و مهرزاد رضایى بومى بودند که با تمام شدن قراردادشان از این تیم رفتند.

به‌عنوان مثال بازیکنى مانند روح الله بیگدلى در این باشگاه و این تیم ساخته و مطرح شد و با تمام شدن قراردادش براى تمدید آن مبلغ 200 میلیون تومان مطالبه کرد که با 170 میلیون تومان پیراهن تیم فولاد خوزستان را بر تن کرد.

قراردادى که با بازیکنان بومى بسته‌ایم 3 ساله است در صورتی‌که قرارداد این بازیکنان یک‌ساله بوده و با مطرح شدن از تیم جدا می‌شوند.

بوستانى در خصوص شرایط تیم استقلال اهواز در لیگ برتر امسال با توجه به جوان‌گرایى و بومی‌گرایى باشگاه توضیح داد: حتى تیم‌هایى مانند پرسپولیس و استقلال تهران که بازیکنان میلیاردى جذب می‌کنند نمی‌توانند از پیش خود را قهرمان لیگ بدانند.

امکان دارد تیمى که با 500 میلیون تومان بسته شده باشد در رقابت‌هاى لیگ برتر به‌عنوان یک مدعى براى کسب عنوان قهرمانى ظاهر شود و بالعکس تیمى که با 10 میلیارد بسته شده باشد در انتهاى جدول لیگ برتر قرار گیرد.

با تمام این حرف‌ها و شرایط موجود و حاکم بر تیم، ما به حضورى خوب و مقتدرانه امیدواریم و دلیل این ادعا حضور جوانان پرانگیزه و جویاى نام بومى در تیم است که این خود می‌تواند یکى از فاکتورهاى موفقیت باشد.

خوشبختانه تمامى بازیکنان جذب شده در تست بدنى موفق بودند و شرایط توان بازى لیگ برتر را دارند.

میانگین سنى تیم ما 22 تا 23 سال است که نسبت به سال گذشته کمتر شده است.

مربى اسبق دروازه‌بان‌هاى تیم ملى تصریح کرد: بازیکنان جدیدى مثل احمد کاظم و محمد سوارى از تیم سپاهان اصفهان، یک مدافع خارجى از کشور مقدونیه، امین وزیرى از تیم سایپا و هادى خنیفر از تیم شاهین بوشهر و جاسم صادقى و عبدالله توحیدى از تیم شاهین اهواز را جذب کرده‌ایم.

به دنبال چند بازیکن دیگر هستیم و به‌زودى ترکیب کامل تیم مشخص خواهد شد.

بوستانى در پاسخ به سوال ایسنا که با توجه به تغییر و تحولات تیم استقلال اهواز و زمان باقى مانده تا آغاز لیگ هشتم، آیا زمان براى هماهنگى بازیکنان کافى است، اظهار کرد: ما تا آغاز رقابت‌هاى لیگ برتر حدود 20 روز دیگر زمان داریم و این زمان براى هماهنگى بازیکنان با یکدیگر کافى است.

بعد از این اردوى یک هفته‌اى که 31 تیرماه به پایان خواهید رسید و پس از آن براى انجام چند بازى تدارکاتى با تیم‌هاى تهرانى در این شهر اردو خواهیم زد.

نوشته شده توسط سهراب و آرش ساعت 10:07 ق.ظ موضوع مطلب :‌ لیگ برتر (ایران) ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()

مطالب پیشین
مسابقه
نام این شهر ....... است

شما عزیزان جهت شرکت در مسابقه می بایست جواب صحیح را به آدرس های زیر ارسال نمایید

به دلیل بازسازی مجدد وبلاگ تا چند روز دیگر مسابقه نخواهیم داشت